Objednání projektů

Typový projekt lze objednat po vyplnění objednávky kde musí být vyplněny všechny údaje o stavebníkovi (investorovi) a katastrální území, kde bude požadovaný objekt stavěn. Dále je nutno poslat zálohu ve výši u rodinných domků a rekreačních objektů 10.000,- Kč, u ostatních polovinu ceny projektové dokumentace na náš účet 27-1717730267/0100. Abychom věděli od koho záloha přišla je nutno udat v objednávce č.účtu a jeho majitele, ze kterého je částka posílána nebo poslat zálohu poštou peněžní poukázkou na naší adresu
( Ing. Oldřich Výleta Troubná 1383, 666 02 Předklášteří).

Projekt bude do 14 dnů od doručení zálohy odeslán na Vámi uvedenou adresu dobírkou ve výši doplatku ceny + ceny dobírky. Balné neúčtujeme. Standardně zasíláme 4 paré dokumentace, pokud si přejete vícetisky budou zpoplatněny u RD a rekreačních objektů 500,- Kč / vícetisk a 250,- / vícetisk u ostatních typových projektů.

K ceně projektu bude účtováno DPH v platné výši.

Pokud budete požadovat zrcadlový obraz projektu je nutno tuto skutečnost vysloveně uvést do objednávky.

Vámi požadované drobné změny projektu jsou v ceně. Větší zásahy, pokud by byly reálné, by byly po předchozí dohodě dle velikosti a složitosti zpoplatněny a případně dojednáno prodloužení dodací lhůty.

Všechny položky formuláře je nutné vyplnit.

Zde bude nový formulář